NaStyku.pl

Miejsca

E.C.B. sp. z o.o. - kamieniarstwo

E.C.B. sp. z o.o. - kamieniarstwo

Usługi
Zgorzelec (Dolnośląskie)
Główny profil działalności to produkcja elementów architektonicznych z kamienia naturalnego/piaskowiec, marmur , granit, wapień na potrzeby budownictwa zarówno historycznego jak i współczesnego. Kamieniarstwo Zgorzelec.
Brak zdjecia

Pomoc Drogowa Zgorzelec - holowanie aut

Usługi
Zgorzelec (Dolnośląskie)
Zepsuło Ci się auto w Zgorzelcu, Jędrzychowicach lub Niemczech? Stoisz na autostradzie, poboczu lub parkingu i znikąd pomocy ? Jedziesz z Niemiec, Holandii, Belgii, Francji lub innego kraju do domu, wieziesz ludzi ? Utknąłeś na pasie awaryjnym lub parkingu niemieckiej autostrady ? Koszt holowania do Polski Cię przeraża? Auto pomoc specjalizuje się w takich problemach, zadzwoń na całodobowy numer +48 75 30 00 249.
Pomoc Drogowa Zgorzelec - Jędrzychowice 24H

Pomoc Drogowa Zgorzelec - Jędrzychowice 24H

Usługi
Zgorzelec (Dolnośląskie)
Zepsuło Ci się auto w Niemczech? Stoisz na autostradzie i znikąd pomocy? Jedziesz z Holandii, Belgii lub innego kraju do domu, wieziesz ludzi? Utknąłeś na pasie awaryjnym lub parkingu niemieckiej autostrady? Koszt holowania do Polski Cię przeraża? HOLTRANS Pomoc Drogowa Zgorzelec to rozwiązanie idealne.
Pomoc drogowa

Auto Pomoc 24H

Usługi
Zgorzelec (Dolnośląskie)
Nasz firma oferuje usługi pomocy drogowe/holowania/autolawety pojazdów na terenie Polski oraz Niemiec, ale z racji faktu, że posiadamy siedzibę przy granicy z Niemcami (miasto Zgorzelec/Görlitz) oraz autostradzie A4 (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf) to do niektórych miejscowości możemy dotrzeć błyskawicznie: Zgorzelec, Bolesławiec, Bogatynia, Lubań, Węgliniec, a także na terenie Niemiec – Görlitz, Drezno czy Bautzen.