NaStyku.pl

Feniks - Telewizja Kablowa - Zgorzelec

Feniks - Telewizja Kablowa
  • Nazwa: Feniks - Telewizja Kablowa
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Daszyńskiego 75
  • Telefon: 75 649 17 17
  • E-mail: feniks@feniksmedia.com
  • WWW: strona www
  • Facebook: profil na FB

Cyfrowa telewizja kablowa

Przygotowując ofertę staraliśmy się tak ją skomponować, aby docierała do jak najszerszego grona klientów, dlatego praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Pełny pakiet to 48 kanałów analogowych oraz 120 kanałów cyfrowych – DVB-C.

Do odbioru telewizji cyfrowej w Feniks Media nie potrzebujesz nowoczesnego telewizora. Wystarczy proste podłączenie dekodera, który umożliwia odbiór programów w wysokiej jakości. Abonenci telewizji kablowej nie posiadający odbiornika zgodnego ze standardami DVB-C, MPEG4-AVC mogą wydzierżawić dekoder do odbioru telewizji cyfrowej. Koszt dzierżawy dekodera od 5 zł miesięcznie.

Aktywacja: Koszt aktywacji telewizji kablowej w zabudowie wielorodzinnej wynosi od 1 zł do 100 zł brutto. 

Tani i szybki Internet

Szybki i bezpieczny dostęp do Internetu w jednym kablu z telewizją to coś, co sprawi, że Państwa decyzja związana z instalacją Internetu będzie łatwiejsza do podjęcia. Jeżeli jesteście Państwo naszym Abonentem to, aby uruchomić usługę nie potrzebujemy wprowadzać do Państwa mieszkania żadnego dodatkowego okablowania, zaś sama instalacja nie będzie trwała dłużej niż 30. minut. Dodatkowo router otrzymasz gratis.

Wystarczy zadzwonić pod numer 75 649 17 17 i umówić się na instalację. W ciągu 24 godzin pojawi się monter, który przeprowadzi instalację. Opłata instalacyjna w zależności od posiadanej infrastruktury wynosi 1 zł, 50 zł lub 100 zł, o jej wysokości dowiesz się już w trakcie rozmowy telefonicznej. Oferta jest także dostępna dla klientów, którzy już posiadają aktywne umowy na dostęp do internetu.

Internet radiowy 5 GHz

Dostęp bezprzewodowy realizowany jest na obszarach, na których brak jest infrastruktury kablowej. W praktyce – stanowi on podstawę dostępu do Internetu na terenach podmiejskich i wiejskich. Bywa też najlepszym rozwiązaniem dla budynków jedno i wielorodzinnych.

Internet w sieciach WiFi stanowi ekonomiczną i wydajną alternatywę dla Internetu z oferty sieci komórkowych, od których jest zazwyczaj znacznie tańszy. Jest też tańszym rozwiązaniem wobec dedykowanych i drogich rozwiązań punkt-punkt przeznaczonych dla wymagających odbiorców biznesowych.

W praktyce z sieci WiFi korzystają zarówno odbiorcy indywidualni, jak i firmy. Zaś do odbioru usługi wykorzystywane jest radiowe urządzenie dostępowe zamontowane najczęściej na budynku odbiorcy. Jedynym i podstawowym warunkiem realizacji usługi jest zapewnienie widoczności pomiędzy odbiorcą, a stacją bazową operatora.

Internet drogą radiową 5 GHz AC dostarczamy do miejscowości:

Zgorzelec, Zawidów, Węgliniec, Sulików, Czerwona Woda, Tylice, Wilka, Stary Węgliniec, Radzimów, Wielichów, Wrociszów, Łagów, Stary Zawidów, Skrzydlice, Zielonka, Jagodzin, Mała Wieś Górna, Miedziana, Mikułowa, Bierna, Jerzmanki, Jędrzychowice, Gozdanin, Ruszów, Wykroty, Zagajnik, Godzieszów, Studniska, Radomierzyce, Osiek Łużycki.

Telefon stacjonarny

W ofercie Telewizji Kablowej Feniks są dostępne atrakcyjne taryfy. W zależności od Państwa wymagań można skorzystać z telefonu stacjonarnego już od 19 zł miesięcznie i otrzymać w ofercie 60 darmowych minut na połączenia krajowe stacjonarne. Osoby intensywnie korzystające z telefonu mogą przestać martwić się o rachunki wybierając jeden z dostępnych planów bez limitu.

 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: