NaStyku.pl

Fitness Studio "Magda" Magdalena Brzeska - Zgorzelec

Z nami zrobisz formę na lata!
Fitness Studio "Magda" Magdalena Brzeska
  • Nazwa: Fitness Studio "Magda" Magdalena Brzeska
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Kozaka 3
  • Telefon: 504 898 757
  • Facebook: profil na FB
TRENING OBWODOWY - to doskonały sposób na harmonijne wymodelowanie sylwetki. Dzięki treningowi obwodowemu nie tylko rzeźbimy ciało, zwiększa się również wytrzymałość, wzmacniają mięśnie, ścięgna i stawy. Trening obwodowy składa się z serii „stacji” z poszczególnymi ćwiczeniami (czyli obwodu), którą powtarzamy kilkakrotnie. STEP - ćwiczenia polegające na wchodzeniu i schodzeniu z platformy (stepu) na podstawie krótkiego układu choreograficznego. Ćwicząc na stepie zgubisz zbędne kilogramy, spalisz tkankę tłuszczową, wzmocnisz ciało oraz usprawnisz układ sercowo-naczyniowy.
 
+BBPU – ćwiczenia te modelują najbardziej problematyczne części ciała: biodra, brzuch, pośladki i uda. Spalisz tkankę tłuszczową, wzmocnisz ciało, ujędrnisz pośladki poprawisz kondycję, a przede wszystkim schudniesz.
 
+UPPER-BODY - ćwiczenia modelujące i wzmacniające górne partie ciała (m. in. biceps, triceps, naramienne, mięśnie grzbietu i klatki piersiowe). DANCE FITNESS – to połączenie tańca i aerobiku z wykorzystaniem rytmów latynoamerykańskich Dance jest innowacyjnym rodzajem fitness, który poprzez ciekawą formę, zabawę kształtuje nie tylko naszą sylwetkę, poprawia kondycję, ale również wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Proste kroki taneczne i właściwie dobrana muzyka przenosi nas w świat świetnej imprezy i porywa do zabawy podczas ćwiczeń. TBC – trening, który pozwala wyrzeźbić nasze ciało, podkreślić każdy mięsień bez wyjątku poprawia kondycję i wydolność fizyczną organizmu, reguluje metabolizm. Przyspiesza krążenie, dzięki czemu skóra staję się jędrniejsza i ładniejsza. Poprawia koordynację ruchową i poczucie rytmu. Co więcej – nie obciąża stawów, bo nie ma tu zbyt wielu podskoków czy ćwiczeń na stepie. Podczas jednego treningu spalamy ok. 450-600 kcal.
 
SZTANGI - Fitness ze sztangą to łatwiejsza wersja treningu siłowego, który dedykowany jest przede wszystkim kobietom i osobom początkującym. Zajęcia odbywają się z instruktorem i prowadzone są do dynamicznej muzyki, która nadaje rytm ćwiczeniom oraz ułatwia wyciskanie sztangi. Trening polega na wykonywaniu popularnych ćwiczeń z obciążeniem według pokazywanej przez instruktora choreografii. Sekwencje ruchów są układane tak, aby po kolei wzmacniać wszystkie partie ciała. Szczególny nacisk kładziony jest na uda, pośladki, ramiona i barki. Celem treningu jest wzmocnienie mięśni i wymodelowanie ciała. Efekt uboczny ćwiczeń to utrata kalorii – godzinne zajęcia pozwalają spalić ok. 400-800 kcal w zależności od wybranego obciążenia i indywidualnych parametrów. SPINNING – godzinny trening na rowerach stacjonarnych, łączący zajęcia w grupie z silną motywacją oraz profesjonalną muzyką. PILATES – wzmocnienie mięśni wewnętrznych tułowia. Trening “dobrego samopoczucia”. Ćwiczenia wykonywane przy dźwiękach spokojnej, relaksującej muzyki. Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup.
 
PILOXING SSP to połączenie pilatesu na stojąco, boksu i tańca. Jest to trening interwałowy, którego celem jest wprowadzenie organizmu na wysokie obroty, a następnie stopniowe jego wyciszenie, dzięki czemu metabolizm maksymalnie przyśpiesza, a zbędny tłuszczyk jest spalany także po zakończeniu ćwiczeń. W trakcie godzinnego treningu można spalić od 500 do nawet 900 kcal i jednocześnie doskonale się bawić. Najlepiej ćwiczyć na bosaka - to pomoże poczuć się bardziej stabilnie i zmusi nogi do większej pracy. Dzięki piloxingowi można: pozbyć się zbędnych kilogramów, "wyrzeźbić" ciało, wzmocnić kręgosłup, poprawić kondycję, uelastycznić mięśnie, nauczyć się, jak poruszać się z gracją, a co za tym idzie - poczuć się pewnie i kobieco, zrelaksować się i odprężyć.
 
FITBALL SEXY BODY - trening z dużą piłką gimnastyczną, która jest świetnym narzędziem do kształtowania sylwetki – możemy ćwiczyć z nią całe ciało, przy okazji pracując nad balansem, stabilizacją i wzmacniając mięśnie głębokie. Dzięki temu zyskujemy piękną, sprawną sylwetkę i zmuszamy ciało do spalenia kilku dodatkowych kalorii. VACU - to sprawdzona metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jest połączeniem bieżni z podciśnieniem. Poruszamy się pod kontrolą elektronicznych czujników, które monitorują pracę serca. Podciśnienie wywołane chodzeniem na bieżni, powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała, od brzucha, przez biodra i uda, aż do stóp, dzięki czemu, przemiana materii jest przyspieszona i organizm w tych miejscach pozbywa się tkanki tłuszczowej. ROLLETIC - masaż mechaniczny wykonywany przez bęben pokryty rzędami wypustek, kręcący się ze stałą prędkością. Uwalnia od napięcia mięśniowego. Poprawia krążenie krwi i limfy, nie tylko miejscowo, w tej okolicy ciała która jest aktualnie masowana, ale w całym ciele. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit. Regularny masaż ma rzeźbić sylwetkę, redukować wałeczki tłuszczu, wzmacniać mięśnie.
 
Fitness Studio Magda zaprasza wszystkich do korzystania z: * siłowni * strefy cardio * oraz stołów do gry w tenisa.
 
Studio czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, w sobotę 9:00-13:00.
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: