NaStyku.pl

Frankiewicz - oddział w Zgorzelcu - Zgorzelec

Frankiewicz
  • Nazwa: Frankiewicz - oddział w Zgorzelcu
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Francuska 36
  • Telefon: 512 151 966
  • E-mail: zgorzelec@firmafrankiewicz.pl
  • WWW: strona www

Misją Firmy jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach i w dogodny dla nich sposób. Czynimy to od ponad 16 lat. 

Konsekwentna realizacja naszej misji zaowocowała dynamicznym rozwojem Firmy. W obecnej chwili zatrudniamy blisko 200 osób w siedmiu magazynach, zlokalizowanych w Grodzisku Wielkopolskim (woj. wielkopolskie), Pniewach (woj. wielkopolskie), Czempiniu (woj. wielkopolskie), Nowym Miasteczku (woj. lubuskie), Bolesławcu (woj. dolnośląskie), Zgorzelcu (woj. dolnośląskie), Chojnie (woj. zachodniopomorskie). Zrozumienie potrzeb naszych Klientów oraz znajomość specyfiki rynku rolnego sprawiają, że w dalszym ciągu poszerzamy obszary naszej działalności. Myśląc o przyszłości Firmy bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania naszych Partnerów i Kontrahentów. Nasz sukces zawdzięczamy również naszym pracownikom - ludziom ambitnym, kompetentnym i identyfikującym się z misją Firmy. Dbamy o jakość naszych wyrobów i usług. Wdrożyliśmy System Bezpieczeństwa Żywieniowego HACCP, System Dobrej Praktyki producenckiej GMP+ oraz System Zrównoważonego Rozwoju KZR INiG. 

Polityka jakości

Firma Frankiewicz sp. z o.o. deklaruje nieustanną kontrolę jakości oferowanych do sprzedaży zbóż - materiałów dla produkcji pasz dla zwierząt oraz doskonalenie w dziedzinie nadzoru nad oferowanym do sprzedaży zbożem jak i usługami transportu drogowego, który odbywa się zgodnie z systemem B4 i nie wpłynie negatywnie na dystrybuowane materiały zbożowo - paszowe. 

Chcemy również dążyć do uzyskania jak najlepszej pozycji rynkowej, która zapewni identyfikowalność naszych usług i zagwarantuje pozytywny wizerunek firmy. Przyszłość naszej firmy opiera się na wykwalifikowanej kadrze, doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników. Chcemy, aby wszyscy pracownicy w pełni utożsamiali się z firmą i w niej rozwijali zawodowo. W celu doskonalenia poziomu jakości oferowanych przez nas usług kontynuujemy procesy wdrażania i staramy się na bieżąco informować pracowników o wszelkich zmianach w systemie GMP + B3. Wytyczyliśmy sobie następujące cele: 

Wytyczyliśmy sobie następujące cele: 
 spełnianie oczekiwań klientów w zakresie utrzymania jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego oferowanych zbóż / materiałów 
 paszowych poprzez nieustannie weryfikowaną kontrolę laboratoryjną,
 modernizację sfery magazynowej poprzez okresowe inwestycje m.in. w silosy oraz szereg remontów,
 dbałość o środowisko naturalne,
 ulepszanie funkcjonowania laboratorium ,
 dążenie do wyeliminowania reklamacji z tytułu niewłaściwej jakości oferowanych materiałów paszowych i utrzymanie współpracy 
 z firmami, dla których istotne jest działanie w systemie GMP+ B3/B4,
 ciągle doskonalenie systemów informatycznych w zakresie logistyki oraz księgowości,
 ciągłe poszerzanie floty o zakup kolejnych ciągników siodłowych,
 wdrożenie i doskonalenie transportu kolejowego w zakresie sprzedaży kukurydzy. 

Zrozumienie Polityki Jakości przez cały personel Firmy Frankiewicz sp. z o.o. oraz zaangażowanie w realizację przyjętych założeń pozwoli na osiągnięcie wszystkich wyznaczonych sobie celów. Najwyższe Kierownictwo zobowiązuje siebie i wszystkich pracowników organizacji, do przestrzegania przepisów prawnych oraz do stałego zaangażowania w budowanie i doskonalenie systemu GMP +. 

Certyfikaty i wyróżnienia 
Naszą ambicją jest nieustanny rozwój oraz polepszenie jakości wyrobów i świadczonych usług. Oprócz odbiorców krajowych, współpracujemy z wieloma partnerami z krajów UE, dlatego towar i usługi jakie świadczymy muszą być najwyższej jakości. Od samego początku istnienia firmy sukcesywnie wdrażamy systemy umożliwiające rozwój również na rynkach europejskich. 

Obecnie posiadamy następujące systemy: 
 System Bezpieczeństwa Żywnościowego HACCP
 System Dobrej Praktyki Producenckiej GMP+
 System Zrównoważonego Rozwoju Produkcji KZR INiG 

Działania proekologiczne 
Podejmujemy działania proekologiczne. W gorzelni w Grodzisku Wielkopolskim rozpoczęliśmy inwestycję mającą na celu zmniejszenie obciążeń emitowanych przez zakład produkcyjny dla środowiska naturalnego. Dzięki niej będziemy bardziej przyjaźni dla okolicznych mieszkańców, zmniejszymy zużycie energii oraz emisję spalin.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: