NaStyku.pl

Inter Car - serwis samochodowy - Zgorzelec

Samochody, serwis, części to nasza pasja, a solidność i doświadczenie to nasze podstawowe cechy.
Inter Car - serwis samochodowy w Zgorzelcu
  • Nazwa: Inter Car - serwis samochodowy
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Armii Krajowej 70/71
  • Telefon: 75 775 27 03, 75 771 32 13
  • E-mail: sklep2@intercar.zgorzelec.pl
  • WWW: strona www
  • Facebook: profil na FB

Naprawą oraz sprzedażą samochodów zajmujemy się od lat 80-tych. Pod nazwą INTER-CAR na rynku motoryzacyjnym działamy od 1997 roku.

W naszych nowocześnie wyposażonych serwisach mogą Państwo dokonać wszelkich napraw posiadanych pojazdów także blacharsko-lakierniczych, sprawdzić stan techniczny oraz przedłużyć termin ważności badania technicznego.

Zatrudniamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy komputery diagnostyczne, przyrządy pomiarowe i narzędzia specjalistyczne, dzięki czemu nasi klienci mogą korzystać z usług na najwyższym poziomie, prawidłowej diagnozy i szybkiej oraz solidnej naprawy samochodu w atrakcyjnej cenie.

Współpracujemy z wieloma dostawcami części oraz akcesoriów samochodowych. Oferujemy naszym klientom produkty w najlepszych cenach. Zamówienia dostarczone są do nas kilkukrotnie w ciągu dnia.

Zapraszamy również do naszego salonu sprzedaży samochodów używanych, w którym chcąc zapewnić Państwu komfort i najwyższą jakość usług oferujemy załatwienie wszelkich spraw związanych z zakupem samochodu w jednym miejscu. Dotyczy to zarówno: ubezpieczenia, finansowania (kredyt lub leasing), pomocy w formalnościach związanych z rejestracją a także sprzedaży Państwa używanego samochodu.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwoliły nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku motoryzacyjnym i wielu stałych klientów z kraju jak i z zagranicy.

Serdecznie zapraszamy do naszych serwisów na terenie Zgorzelca.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: