NaStyku.pl

Kancelaria Finansowo-Podatkowa Ewa Piórek - Zgorzelec

Kancelaria Finansowo-Podatkowa Ewa Piórek
  • Nazwa: Kancelaria Finansowo-Podatkowa Ewa Piórek
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Łużycka 74 i Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14F
  • Telefon: 757 739 276, 757 739 277, 604 540 104
  • E-mail: kancelaria@kfp.zgc.pl
  • WWW: strona www

Rozliczenia podatkowe
Mamy państwu do zaoferowania profesjonalny zespół specjalistów którzy zajmą się państwa firmą. Ich zadaniem będzie minimalizacja państwa obciążeń podatkowych a co za tym idzie wzrost zysków. Każdy państwa dokument przejdzie kontrole merytoryczna i formalną co pozwoli państwu spokojnie zająć się biznesem nie myśląc o papierkach i urzędach. W zależności od ilości dokumentów w państwa firmie, cała księgowość ograniczy się do jednej, dwóch wizyt w biurze w celu przekazania dokumentów księgowych. W razie kontroli z urzędu skarbowego to my reprezentujemy naszego klienta.

Kadry, Płace i ZUS
Prowadzimy ewidencje pracowników, sporządzamy dokumenty kadrowe. Co miesiąc przygotujemy listy płac oraz rachunki do umów cywilno-prawnych. Doradzimy też co zrobić gdy nie można porozumieć się z pracownikiem.

Statystyka GUS
Naszym klientom zapewniamy przejęcie od nich obowiązków sprawozdawczych wobec GUS. Sporządzamy wszystkie statystyki dotyczące finansów i zatrudnienia.

Analiza finansowa
Analiza finansowa przedsiębiorstwa ma kluczowe znaczenie dla określenia jego kondycji i możliwości istnienia i rozwoju. Jest to bardzo ważny, choć najczęściej niedoceniany dział finansów przedsiębiorstw. Analiza finansowa pozwala na przetworzenie informacji pozwalających na kompleksową i wszechstronną ocenę funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz jego efektywności działania.

Wszystkie deklaracje dla Urzędu Skarbowego, ZUS i GUS wysyłamy elektronicznie w imieniu klienta.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: