NaStyku.pl

Komfort Zgorzelec - Zgorzelec

Komfort
  • Nazwa: Komfort Zgorzelec
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Jeleniogórska 40
  • Telefon: 885 995 604
  • WWW: strona www
  • Facebook: profil na FB

Jesteśmy polską firmą z 25-letnią tradycją, liderem na rynku w branży podłóg. Szybko się rozwijamy łącząc wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Wszystko po to, aby odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

Nasz styl

Przez 25 lat obecności na rynku poznaliśmy miliony Polaków - tych, co urządzają małe mieszkania, okazałe domy czy apartamenty, tych, którzy cenią sobie wyrafinowane wzornictwo lub minimalizm i stawiają na funkcjonalność. Przygotowujemy nasze kolekcje i sprowadzamy materiały z całego świata z myślą o wszystkich tych potrzebach.

Kolory, wzory i faktury to coś co lubimy najbardziej! Nasi kupcy docierają w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu ciekawych i wyjątkowych produktów na każdą kieszeń. Inspirują nas nowe trendy i rozwiązania.

Nasza historia

Początki firmy sięgają 1992 roku. Obecnie posiadamy ponad 140 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym - a liczba ta regularnie rośnie!

Nasze sklepy znajdują się w dużych i średnich miastach na terenie całego kraju. Dynamiczny rozwój sprawia, że marka nie tylko rośnie, ale i ulega zmianom. Zmiany te obejmują głównie obszar wizerunku sklepów. Równolegle do nowych otwarć przeprowadzamy proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów. Nowa odsłona to zupełnie inna stylistyka. Salon jest miejscem przyjemnym i komfortowym, wnętrze inspiruje i zachęca do zapoznania się z ofertą.

Nasz rozwój

Sklepy Komfort to największa polska sieć z materiałami do aranżacji podłóg. Komfort jest jedną z najbardziej znanych polskich marek, która przez 25 lat obecności na rynku osiągnęła pozycję lidera w swojej branży. Naszym klientom zapewniamy kompleksowość oferty: od profesjonalnego doradztwa po szeregusług dodatkowych.

Oferta produktowa obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych, dekoracji, drzwi oraz najlepszej na rynku oferty dywanów.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce. W 2015 roku w kieleckiej Galerii Echo otworzyliśmy pierwszy salon zaaranżowany w całkowicienowatorskiej formule, uwzględniającej m.in. rozwiązania multimedialne, stanowiska edukacyjne, a w miejscu punktów kasowych komfortową Strefę Obsługi Klienta. Ciągle się rozwijamy!

Nasi pracownicy

O naszej sile świadczą przede wszystkim kwalifikacje pracowników, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Wierzymy, że sukcesy naszych pracowników przekładają się na sukces całej firmy. To oni kreują wizerunek marki i mają bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób firma jest postrzegana przez Klientów.Najlepsze produkty trafiają do domów Klientów dzięki naszym pracownikom.To dzięki nim Komfort wielokrotnie był nagradzany Godłem Jakości Obsługi dla firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: