NaStyku.pl

Matex Zgorzelec - Zgorzelec

Matex
  • Nazwa: Matex Zgorzelec
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Orzeszkowej 51A
  • Telefon: (75) 612 18 31, (75) 721 07 74, (75) 721 07 75
  • WWW: strona www

Zajmujemy się dystrybucją wyposażenia do łazienek, techniki grzewczej oraz instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych na terenie całego Dolnego Śląska i odrobinę dalej obsługując naszych klientów w 20 oddziałach. Istniejemy na rynku od ponad 25 lat a dzięki nabieranemu przez te lata doświadczeniu w branży plasujemy się w czołówce hurtowni instalacyjno-grzewczych w naszym województwie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów asortyment jest systematycznie poszerzany o nowe produkty i materiały, zgodne z aktualnymi trendami oraz innowacjami pojawiającymi się na rynku polskim i europejskim. Na życzenie klienta sprowadzimy asortyment również spoza Europy. Naszą ofertę kierujemy głównie do odbiorców hurtowych, inwestorów, instalatorów, sklepów ale także klientów detalicznych, dla których przygotowaliśmy ofertę specjalną w postaci kompleksowej obsługi stworzenia wymarzonej łazienki „od pomysłu, poprzez projekt do realizacji”.

W 2006r. roku przystąpiliśmy do grupy ABG, która stanowi ogólnopolską sieć branży instalacyjno-sanitarnej, tym samym uzyskaliśmy najlepsze warunki handlowe, współpracując z najlepszymi producentami w naszej branży. Firma Matex zatrudnia 92 osoby, ma 20 oddziałów i myśli o następnych. Nie dotknął nas także kryzys, potwierdzeniem tego są coroczne nagrody, które otrzymujemy, m. in. Gazele Biznesu, nagrodę dla firm osiągających bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie rozwijających się oraz jako rzetelny partner biznesowy.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: