NaStyku.pl

Media Expert Zgorzelec - Zgorzelec

Media Expert
  • Nazwa: Media Expert Zgorzelec
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Armii Krajowej 52a (CHR Zgorzelec Plaza)
  • Telefon: 75 649 67 35
  • WWW: strona www
  • Facebook: profil na FB

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, specjalizująca się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów. Każdego roku powstaje około 50 nowym elektromarketów pod charakterystycznym logo ze znakiem PLAY. Obecnie w ramach sieci działa 270 placówek, a marka Media Expert obecna jest na rynku od ponad 10 lat.

Media Expert jest liderem na rynkach miejscowości do 100 tys. mieszkańców , oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Jednocześnie jest jedną z największych marek branży multimedia, RTV, AGD w Polsce.

W tym roku Media Expert został nagrodzony LAUREM KONSUMENTA, co odbieramy jako kolejny wyrazem uznania kupujących, którzy przede wszystkim docenili wysoką jakość obsługi, otwartość, chęć pomocy i zaangażowanie naszych Pracowników.

Sieć Media Expert w roku 2012 przystąpiła do największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej - EURONICS International, przyczyniając się do znacznego powiększenia wolumenu sprzedaży Grupy Zakupowej EURONICS, osiągającej w 30 krajach europejskich 16 mld EUR sprzedaży w 11 000 lokalizacjach, docierających  do 600 mln konsumentów.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: