NaStyku.pl

Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec - Zgorzelec

Zoo
  • Nazwa: Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec
  • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
  • Adres: Zittauer Str. 43 Görlitz
  • Telefon: 0048 511 265 954, 0049 0170 925 1118
  • E-mail: info@tierpark-goerlitz.de
  • WWW: strona www
  • Facebook: profil na FB

Cennik:
Bilety dzienne:

Bilet normalny: 6,90€
Bilet ulgowy: 3,90€
Psy: 2,90€

Przedszkola: wstęp wolny
Posiadacze paszportu miasta Görlitz 50% zniżki

Bilety roczne (osobiste):

Bilet normalny: 29,90€
Bilet ulgowy*: 19,90€
Rodzina "S" (1 osoba dorosła + do 2 dzieci): 49,90€
Rodzina "M" (2 osoby dorosłe + do 2 dzieci): 69,90€
Rodzina "L" (2 osoby dorosłe + do 4 dzieci): 79,90€
Rodzina "XL" (2 osoby dorosłe + do 6 dzieci): 89,90€
Posiadacze paszportu rodzinnego miasta Görlitz: 20,00€
Pies: 9,90€

*Bilet ulgowy = dzieci (3 do 16 lat), uczniowie, studenci, praktykanci, osoby niepełnosprawne 2 osoby towarzyszące osobom o znacznym stopniu niepełnosprawności - wstęp wolny, wypożyczenie wózka: 2,90 €

Bilet roczny Kulturinsel Einsiedel i Nasze Zoo: 149,00€

Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec z powierzchnią 5 ha zalicza się do mniejszych ogrodów zoologicznych w Niemczech. Jego specjalności to dbałość o doskonałą jakość hodowli zwierząt oraz serwis dla gości na wysokim poziomie. 500 zwierząt 100 różnych gatunków prezentowanych jest na wybiegach ukształtowanych w zgodzie z naturą oraz dbałością o szczegóły. Obok intensywnej promocji na rzecz ochrony przyrody jak również zachowania zagrożonych gatunków zwierząt dzikich i hodowlanych, bardzo istotnym aspektem jest dla nas także kontakt ze zwierzętami na wyciągnięcie ręki oraz związane z tym przeżycia.

Wiele wybiegów ukształtowanych w sposób umożliwiający bliski kontakt ze zwierzętami jak np. wybieg koziorożców alpejskich, jeleni, kangurów oferuje niezapomniane przeżycia ze zwierzętami.

Mieliście już okazję szczotkować świnie albo karmić jeżozwierze? Zajrzeliście wielbłądowi głęboko w oczy? Siedzieliście na ławce między wiewiórkami górskimi i aleksandrettami chińskimi wsłuchując się w szum wodospadu? Obserwowaliście wydarzenia w gnieździe sępów z jaskini naukowca, lub karmiliście kurczaczki startą marchewką? Byliście na pikniku z indykami? Zaglądaliście do pyszczka wydrze pożerającej swój posiłek?

To wszystko i wiele więcej możliwe jest w Naturschutz-Tierpark - Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec!

Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt, placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

 

Aktualna ocena: 4,0/5
Oceń zdjęcie: