NaStyku.pl

Restauracja Biesiada - Koźmin

Restauracja Biesiada / fot. facebook
  • Nazwa: Restauracja Biesiada
  • Miejscowość: Koźmin, dolnośląskie
  • Adres: Koźmin 7
  • Telefon: 75 77 17 588
  • E-mail: biuro@biesiada.net
  • WWW: strona www
  • Facebook: profil na FB

O nas

Gdy kupiliśmy w 1996 roku leżące przy drodze Zgorzelec-Bogatynia niczym nie wyróżniające się gospodarstwo rolne, mieliśmy już koncepcję co do urządzenia terenu. Stojącą bliżej drogi ceglaną stodołę postanowiliśmy adaptować na restaurację.

Rozpoczynając działalność gastronomiczną nie byliśmy nowicjuszami, a bogate doświadczenia przywiezione z Austrii były naszym największym kapitałem w tej dziedzinie. Początki były trudne, ale z żelazną konsekwencją postanowiliśmy utrzymać jakość serwowanych dań i napoi. Trudno nam jednoznacznie określić, jaką kuchnię prowadzimy, ponieważ w naszej ofercie, obok wielu dań kuchni polskiej, jak: żurek, pierogi, golonka itd. można znaleźć dania kuchni wiedeńskiej (pod której wrażeniem ciągle jesteśmy), włoskiej, francuskiej.

Wesela

Doświadczenie w organizacji wesel, niepowtarzalny klimat, sale ozdobione żywymi kwiatami, profesjonalna obsługa kelnerska, dwa pokoje do dyspozycji młodej pary, parking dla gości weselnych, pomoc w organizacji transportu gości jak i wiele innych zalet sprawia, że wesela organizowane w Restauracji BIESIADA należą do tych niezapomnianych.

Podstawą każdej udanej imprezy jest dobra kuchnia, jest to zarazem najmocniejsza strona naszej Restauracji. O naszych pysznych daniach trudno zapomnieć nawet gdy upłynie wiele czasu. Warto zadbać o to, by zaproszeni goście długo wspominali wyśmienite potrawy z naszego stołu.

Studniówki

Studniówka to impreza, którą chcielibyśmy zapamiętać na całe życie. Dlatego oprócz perfekcyjnie przyozdobionej sali balowej, nienagannego stroju, dobrego humoru warto także zadbać o dobrą kuchnię. Zaręczamy, że studniówki organizowane w Restauracji BIESIADA należą do tych niezapomnianych. 

Komunie

Podstawą każdej udanej imprezy jest dobra kuchnia, jest to zarazem najmocniejsza strona naszej Restauracji. O naszych pysznych daniach trudno zapomnieć nawet gdy upłynie wiele czasu. 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: