NaStyku.pl

Sklep Medyczny i Rehabilitacyjny "Strefa-Zdrowia" - Zgorzelec

Sklep Medyczny i Rehabilitacyjny "Strefa-Zdrowia"
 • Nazwa: Sklep Medyczny i Rehabilitacyjny "Strefa-Zdrowia"
 • Miejscowość: Zgorzelec, dolnośląskie
 • Adres: Lubańska 11-12 (przy szpitalu)
 • Telefon: 500 074 723
 • WWW: strona www

Dlaczego, warto skorzystać z naszych usług?

 • nasi pracownicy to specjaliści (fizjoterapeuci z wyższym wykształceniem medycznym),
 • dobieramy oraz dopasowujemy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych (dzieci i dorosłych)
 • w naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej uznanych firm obecnych na rynku (Otto Bock, Sunrise, Medical, Meyra, GTM, Panthera, Liwcare, Vermeiren, Pride, MDH)

 • podnosimy nasze kwalifikacje oraz jakość naszych usług, uczesnicząc na bieżąco w szkoleniach producentów sprzętu, odwiedzając targi sprzętu rehabilitacyjnego w kraju i za granicą zdobywając oraz uzupełniając wiedzę z zakresu wykorzystania i funkcjonalności,
 • podpisana umowa z NFZ pozwala nam realizować wnioski na sprzęt, zaopatrzenie ortopedyczne oraz środki pomocnicze na terenie całego kraju,
 • załatwiamy za Pacjentów wszelkie formalności związane z uzyskaniem przez nich pełnej refundacji na wybrany sprzęt.
 • dojeżdżamy pod adres wskazany przez pacjenta (również do domu pacjenta)

Nasza Oferta :

Wózki elektryczne

Proponujemy Państwu nowoczesne wózki elektryczne uznanych marek jak:  Sunrise Medical, Meyra, Otto Bock, Vermeiren,GTM,, MDH dla dzieci i dorosłych.

Wózki inwalidzkie manualne

Proponujemy wózki inwalidzkie dla osób niepełnosprawnych (aktywne, komfortowe, lekkie) wyróżniające się trwałością oraz uniwersalnością. To propozycja zarówno dla osób aktywnych, lubiących czuć się niezależnie jak również dla spokojniejszych pacjentów.

Urządzenia pionizujące

Polecamy Państwu profesjonalne  urządzenia pionizujące (pionizatory Statyczne i dynamiczne, foteliki z funkcją pionizacji). To urządzenia, które aktywują do pracy w procesie rehabilitacji i przełamują barierę niemożności.

Wspomagają układ krążenia, układ moczowy, zwiększają wentylację płuc i poprawiają ruchomość stawów.

Produkty przeciwodleżynowe

Proponujemy wysokiej klasy produkty przeciwodleżynowe, w tym poduszki i materace. Dzięki nim Pacjent unieruchomiony w łóżku bądź na wózku, będzie miał zapewnioną optymalną wentylację ciała, co pozwoli uniknąć powstawaniu trudno gojących i bolesnych odleżyn.

Łóżka rehabilitacyjne

Jesteśmy przedstawicielem producenta łóżek rehabilitacyjnych sterowanych pilotem, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania  oraz funkcjonalną konstrukcją, która wpływa na komfort chorego, ale przede wszystkim odciąża osobę zajmującą się codziennie osobą unieruchomioną w łóżku. To elementy, które doskonale sprawdzają się zarówno w szpitalach i innych ośrodkach medycznych, jak i w domach pacjentów.

Posiadamy również wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych i koncentratorów tlenu.

Sprzęt rehabilitacyjny

Podstawą do skutecznej rehabilitacji jest odpowiednio dobrany sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu opieka nad pacjentami będzie o wiele prostsza. Dlatego DOBIERAMY SPRZĘT NA PODSTAWIE JEGO PRZYMIARKI  DO PACJENTA.Trwałe konstrukcje podnośników wannowych i transportowych sprawiają, że codzienne czynności z udziałem chorego nie będzie już tak problematyczne.

Wszystko dla Dzieci

Specjalizujemy się w doborze wózków (aktywnych, spacerowych, komfortowych), urządzeń pionizujących(fotelików, pionizatorów, balkoników) dla dzieci.

Wykonujemy badania stóp i na ich podstawie dobieramy wkładki do butów oraz obuwie profilaktyczne.

Ponadto oferujemy:

♦ łóżeczka rehabilitacyjne dla dzieci,  

♦ rowerki trójkołowe dla najmłodszych,

♦ dziecięce wózki elektryczne, 

♦ taśmy do ćwiczeń,taśmy do tapingu,

♦ piłki rehabilitacyjne, wałki,

♦ foteliki samochodowe, foteliki profilwane,

♦ stoliki do ćw manualnych

i wiele innych

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie: